19 września 2021

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE 16 maja 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

  1. Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa uświadamia nam, że Chrystus uwielbiony, przebywający z Bogiem jest równocześnie z nami przez wszystkie dni, aż do skończenia świata. Żyje w Kościele, nieustannie uobecnia się w czasie każdej Eucharystii. Przyjęcie tej prawdy pomaga nam trwać w dziękczynieniu i uświęcać codzienność.

 

  1. Trwamy w nowennie przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Zachęcamy do szczególnej modlitwy w intencji młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

 

  1. Dzisiaj odpust ku czci św. Izydora w kaplicy w Chutczu, suma odpustowa i poświęcenie pól o godz. 14.00. Poświęcenie pól w poszczególnych miejscowościach po ustaleniu terminu z radnymi.

 

  1. Poświęcenie pól w Serniawach w przyszłą niedzielę o godz. 15.00.

 

  1. O sprzątanie kościoła prosimy kolejne rodziny z ul. Objazdowej.

 

  1. Dziękujemy za ofiary składane dzisiaj na tacę. i of. bezimienne 50zł, 100zł i 100zł na potrzeby parafii. Bóg zapłać.

 

  1. Tygodniki N. i G.N. są do nabycia w przedsionku kościoła.

 

  1. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień

 

  1. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności +Zofia Stecon l. 94 .Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

Szanowni Państwo, nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki cookies, aby spełniać lepiej Państwa oczekiwania. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.