23 września 2021

PONIEDZIAŁEK W OKTAWIE WIELKANOCY 2 kwietnia 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Dzisiaj i przez cały tydzień oktawy Wielkanocy Kościół świętuje największe i podstawowe prawdy naszej chrześcijańskiej wiary. Włączmy się także całym sercem w przeżywanie wielkanocnej radości.

  1. Dzisiaj przypada 13. rocznica przejścia do domu Ojca papieża Polaka św. Jana Pawła II. Dziękujmy Bogu za jego życie i dzieło. Módlmy się za jego wstawiennictwem w intencjach Ojca Świętego i całego Kościoła.

  1. W czwartek 5 kwietnia przypada 1 rocznica śmierci ks. Edwarda Seredy. Msza Św. w jego intencji o godz. 17.30, następnie koronka do Miłosierdzia Bożego, a o godz. 18.00 Msza Św. zbiorowa i nabożeństwo do Przemienienia Pańskiego.

  1. Tygodniki N. i G.N., Mały G.N. są do nabycia w zakrystii.

  1. Kościół sprzątali P.: Monika i Kamil Misiura, Jadwiga Hanczaruk, DominikaGrzeszczuk, za sprzątanie i of. dziękujemy. Bóg zapłać.

  1. O sprzątanie kościoła prosimy kolejne rodziny z Koziej Góry.

7.. Dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj na tacę.  Na kwiaty do „grobu Pańskiego” of. złożyli: Bogusław Siwczyk, Bogumiła Bartoszuk, Katarzyna Szczablewska-Siwek, Maria Piech, Maria Suchoń, na kostkę Maria Piech, na potrzeby parafii bezim.  Bóg zapłać.

Szanowni Państwo, nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki cookies, aby spełniać lepiej Państwa oczekiwania. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.