16 października 2021

TRZECIA NIEDZIELA WIELKANOCY 18 kwietnia 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

  1. Jesteśmy Kościołem pielgrzymującym w drodze do niebieskiej ojczyzny. Chrystus gromadzi nas na uczcie eucharystycznej, wyjaśnia nam pisma, w sakramentalnych znakach sam staje się pokarmem, byśmy nie ustali w drodze. W rozpoczynającym się Tygodniu Biblijnym prośmy Pana Jezusa szczególnie o to, aby pozwolił nam jeszcze bardziej ukochać i zrozumieć Pismo Święte. Wygospodarujmy w tym tygodniu nieco więcej czasu, abyśmy mogli sięgać po Biblię.

 

  1. W piątek uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Główne uroczystości odbędą się w Gnieźnie. W tym dniu podziękujemy Bogu za dzieło ewangelizacji nie tylko naszych rdzennych ziem, którego dokonał św. Wojciech.

 

  1. Dziękujemy za sprzątanie kościół i of. 10zł . Bóg zapłać.

 

  1. O sprzątanie kościoła prosimy kolejne rodziny z ul. Chełmskiej.

 

  1. Dziękujemy za ofiary składane dzisiaj na tacę i za of. bezim. 100zł na potrzeby parafii. Bóg zapłać.

 

  1. Tygodniki N. i G.N. są do nabycia w przedsionku kościoła.

 

  1. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.

 

  1. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli: + Marian Grzeszczuk l. 63 i + Lucjan Kondziela l. 67. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Szanowni Państwo, nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki cookies, aby spełniać lepiej Państwa oczekiwania. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.