9 marca 2021

TRZECIA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 24 stycznia 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

  1. Trwa Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Nie możemy się ograniczać do modlitwy, lecz pod jej wpływem mamy zmieniać swoje postępowanie. Pamiętajmy słowa Pana Jezusa: „[…] chwałę, którą Mi dałeś, przekazałem im, aby stanowili jedno, tak jak My jedno stanowimy. Ja w nich, a Ty we Mnie!” (J 17,22-23). Dzisiaj po Mszach Św. zbiórka ofiar do puszek na rzecz poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Chorwacji

 

  1. Jutro święto Nawrócenia św. Pawła, apostoła Jezusa. Gorliwy faryzeusz i prześladowca pierwszego Kościoła, po tym, jak ukazał mu się zmartwychwstały Chrystus, został Jego uczniem i poświęcił resztę życia szerzeniu Ewangelii. Dzięki temu stał się apostołem narodów.

 

  1. Za sprzątanie kościoła i of. 30zł dziękujemy rodzinom z bloku Nowoprojektowanej 1C. Bóg zapłać.

 

  1. O sprzątanie kościoła w sobotę prosimy kolejne rodziny z bloku Nowoprojektowanej 1C.

 

  1. Tygodniki katolickie N.,G.N. i Mały G.N. są do nabycia w przedsionku kościoła, świece gromniczne w zakrystii.

 

  1. Dziękujemy za ofiary składane dzisiaj na tacę, Bóg zapłać.
  2. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.

  3. W tym tygodniu patronują nam:

– w poniedziałek 25 stycznia – św. Paweł, apostoł, świętujemy jego nawrócenie;

– we wtorek 26 stycznia – święci biskupi Tymoteusz i Tytus, najbliżsi współpracownicy św. Pawła Apostoła;

– w czwartek 28 stycznia – św. Tomasz z Akwinu (1225-1274), prezbiter i doktor Kościoła, jeden z najwybitniejszych filozofów i teologów w dziejach kultury europejskiej.

People who have liver problems should not to use Zithromax. can i buy viagra over the counter in malaysia Antibiotics are often taken twice a day during a ten days period.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Szanowni Państwo, nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki cookies, aby spełniać lepiej Państwa oczekiwania. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.