15 października 2021
transmisja

Transmisje Mszy Świętych w Sawinie

Od dnia 25 marca br. w każdej Mszy Świętej lub w innych celebracjach może uczestniczyć maksymalnie do 5 osób, nie licząc osób sprawujących posługę, zatem znacząco została ograniczona możliwość uczestnictwa wiernych w celebracji sakramentów. Zapraszamy więc do uczestniczenia w modlitwie poprzez środki masowego przekazu Internet:

Dochodzą do nas informacje, iż nasi parafianie, pomimo oglądania transmisji TV, chcieliby mieć więź z lokalnym kościołem. W związku z tym wczoraj, w Uroczystość Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny, przeprowadziliśmy pierwszą transmisję Mszy Świętej z naszego kościoła.

 

Planujemy kontynuować dalsze transmisje, plan na najbliższy okres jest następujący:

  • piątek, 27 marca – transmisja Mszy Św. oraz Drogi Krzyżowej – od godz. 17:30,
  • niedziela, 29 marca – transmisja Mszy Św. – godz. 12:00.

Transmisje będą publikowane bezpośrednio na naszym kanale w serwisie YouTube, dlatego już dziś bardzo prosimy o powiadomienie o tym swoich najbliższych. Zachęcamy do subskrybowania kanału – subskrybenci mogą otrzymywać bezpośrednie powiadomienia o planowanej transmisji. Link do kanału znajduje się także w stopce strony.

Jeżeli nie będzie problemów technicznych, planujemy prowadzić transmisje Mszy Świętych w niedziele oraz w inne uroczystości. Prosimy o wyrozumiałość, jeżeli wystąpią jakieś problemy – jest to dla nas nowe doświadczenie, uczymy się. Wszelkie informacje będziemy zamieszczać na naszej stronie.

Szanowni Państwo, nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki cookies, aby spełniać lepiej Państwa oczekiwania. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.