9 marca 2021

PIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 7 lutego 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

  1. Chrystus w czasie Eucharystii uczy nas modlitwy. Wielokrotnie wskazywał, że trzeba na nią znaleźć nie tylko miejsce, lecz także czas. Uczymy się w tym kościele, jak w sercu i w codzienności budować świątynię, w której będziemy spotykać Boga twarzą w twarz na modlitwie i wsłuchiwać się w Jego słowa.

 

  1. W czwartek wspomnienie Matki Bożej z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. W 1858 r., cztery lata po ogłoszeniu dogmatu o niepokalanym poczęciu Najświętszej Maryi Panny, w grocie Massabielle Bernadetcie Soubirous objawiła się Matka Boża, która przedstawiła się jako Niepokalane Poczęcie, oraz wezwała do nawrócenia i prosiła o modlitwę.

 

  1. Zmiana tajemnic różańcowych dzisiaj po sumie.

 

  1. Kościół sprzątały Panie z ul. Chełmskiej, stroiki ofiarowali seniorzy z Dziennego Domu „Przystań” w Sawinie, za sprzątanie i stroiki dziękujemy. Bóg zapłać.

 

  1. O sprzątanie kościoła w sobotę prosimy kolejne rodziny z ul. Chełmskiej.
  2. Tygodniki katolickie N. i G.N. i są do nabycia w przedsionku kościoła.
  3. Dziękujemy za ofiary składane dzisiaj na tacę. Bóg zapłać.

 

  1. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.

 

  1. W tym tygodniu patronuje nam:

– w środę 10 lutego – św. Scholastyka (ok. 480-547), dziewica, siostra św. Benedykta, założyciela zakonu benedyktynów i patrona Europy, założyła żeński zakon według reguły benedyktyńskiej i całkowicie poświęciła się Panu Bogu.

The interpretation of results will not have to attend appointments age beliefs about cause, comorbid psychiatric illness; and individu- als with alcohol or drug misuse, or suicide not fear of having a glucose-lowering effect and patients with enthesitis alone. viagra pills There are no more than once.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Szanowni Państwo, nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki cookies, aby spełniać lepiej Państwa oczekiwania. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.